ceramik hause1
Ceramic House - Salon płytek ceramicznych

Zapraszamy do największego salonu płytek ceramicznych w regionie. Na 800 metrach kwadratowych znajdą Państwo ponad 300 ekspozycji, które prezentują kilkaset wzorów płytek firm Ceramika Końskie, Stargres oraz Ceramika Kolor.
W Ceramic House macie Państwo gwarancje najwyższej jakości płytek ceramicznych dostarczanych bezpośrednio od producenta. Nasi architekci bezpłatnie pomogą Państwu zaaranżować wybrane pomieszczenie, a dzięki wizualizacjom pobudzimy Państwa wyobraźnię, jak w rzeczywistości może wyglądać łazienka, salon lub kuchnia.

Dbamy przede wszystkim o atrakcyjną ofertę, która jest dostosowana do różnorodnych gustów naszych klientów, ale także zróżnicowana cenowo. W swojej ofercie posiadamy duży wybór ceramiki sanitarnej oraz armatury łazienkowej.
Większość płytek dostępnych jest na miejscu dzięki bliskiemu sąsiedztwu magazynu głównego należącego do zakładu produkcyjnego.
Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również bezpłatny parking, a nasza profesjonalna obsługa odpowie na każde Państwa pytanie związane z naszymi produktami. Dodatkowo, wykwalifikowana obsługa i miła atmosfera pomogą Państwu dokonać przemyślanych zakupów.

 

 

Więcej na naszej stronie firmowej

ceramichouse.pl

ZAPRASZAMY!!!


SZYBKI KONTAKT

  • Adres: ul. Ceramiczna 5, Końskie
  • Telefon: 660 426 059 / 604 755 500
  • Email: salonplytek@ceramikakonskie.pl
  • Strona www: ceramichouse.pl

MAPA DOJAZDU