logo ledzion
elektro-mix Krzysztof Ledzion

Witamy Państwa na  profilu firmy F.H. ELEKTRO-MIX !!!!

Sklep F.H. ELEKTRO-MIX zrzeszony w sieci sklepów lpelektronik oferuje szeroką gamę urządzeń i profesjonalnych produktów elektronicznych, niedostępnych w innych sklepach. U nas znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne by nagłośnić swój dom i samochód, a nawet dyskotekę i szkolną uroczystośc.

Oprócz systemów audio, w naszym sklepie kupisz produkty elektroniczne i elektryczne codziennej potrzeby takie jak baterie, żarówki, listwy zasilające czy kable połączeniowe w najlepszych cenach. Ponadto oferujemy szeroką gamę smartfonów marki Kruger&Matz i tabletów oraz inne urządzenia z segmentu mobilnych technologii wraz z pełną gamą akcesoriów. Polecamy również urządzenia potrzebne do pracy z elektroniką i elektrycznością dla majsterkowiczów takie jak mierniki, lutownice, bezpieczniki i wiele innych.

Polecamy również:

- cb radio,

- cb antena

- anteny tv.sat

- akcesoria komputerowe

- karty pamięci,

- pendrive

Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi  każdy klient, niezależnie od okazji, znajdzie coś dla siebie. Nasz  personel posiada wieloletnie doświadczenie w temacie elektroniki i problemów z nią związanych. Dlatego też u nas każdy klient może liczyć na wsparcie oraz fachowe doradztwo techniczne.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Marszałka Piłsudskiego 8, Końskie
  • Telefon: 600 413 056
  • Email: ledzion@wp.pl
  • Strona www: lpelektronik.pl

MAPA DOJAZDU