logo65
Home Design Flowers

 

Home Design Flowers jest profesjonalną pracownią florystyczną, która specjalizuje się we florystyce ślubnej i okolicznościowej. Do naszej pracy podchodzimy z pasją oraz zaangażowaniem, co pozwala nam tworzyć wyjątkowe kompozycje. Świeżość, piękno kwiatów i ich niepowtarzalny zapach wzmagają odczucie estetyki otoczenia.

 

Asortyment naszej pracowni to również kreacja przestrzeni domowej. Oferujemy indywidualną stylizację przestrzeni domu i ogrodu. Pragniemy, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo wśród pięknych, niebanalnych przedmiotów i aranżacji oferowanych przez nas. Tworzymy klimat niepowtarzalnego otoczenia, które ma być jednocześnie urokliwe i użyteczne.

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, ponieważ niepowtarzalna przestrzeń domowa, to harmonia estetyki, wyjątkowości i użyteczności. Nagrodą za naszą pracę są klienci, którzy wracają oraz polecają nas wśród swoich znajomych. Skorzystanie z naszych usług z pewnością okaże się dla Państwa satysfakcjonujące.Nasz profil na facebook: https://www.facebook.com/HomeDesignFlowersZapraszamy:

pn - pt: 9-18

sob.:    9-13