integrumlogo 1
INTEGRUM - Opieka domowa dla osób starszych , niepełnosprawnych i po leczeniu szpitalnym

Witamy Państwa na profilu firmy INTEGRUM Opieka senioralna i poszpitalna

 

Firma" Integrum Opieka Senioralna i Poszpitalna Urszula Sepioło" z siedzibą w szpitalu św.Łukasza w Końskich oferuje:

-Opiekę domową dla seniorów , osób niepełnosprawnych i po leczeniu szpitalnym.Opieka sprawowana jest w miejscu zamieszkania podopiecznego w określone wcześniej dni tygodnia lub doraźnie w przypadku wyjazdu rodziny na wczasy , imprezy rodzinne itp.Możliwe jest również sprawowanie opieki  z zamieszkaniem opiekunki 24 h na dobę.

-Teleopiekę - całodobowy dostęp podopiecznego do centrum alarmowego.Osoba  zostaje wyposażona w zestaw teleopieki-terminal plus opaska lub wisiorek z " przyciskiem życia". W przypadku zagrożenia życia ,zdrowia lub w przypadku np.włamania za pomocą jednego przycisku nawiązuje połączenie głosowe z centrum alarmowym , które powiadamia odpowiednie służby ratunkowe.Opaska jest w pełni wodoodporna , bateria wytrzymuje 2 lata.Może być też wyposażona w detektor upadku.Do terminala mogą być podłączone bezprzewodowe czujniki: ruchu , czadu , gazu itp.

-Transport osób na wózku inwalidzkim.Posiadamy samochód przystosowany do przewozu osoby na wózku inwalidzkim plus czterech pasażerów lub po złożeniu platformy sześciu osób.Oferujemy przewozy do szpitala , przychodni , na rehabilitacje itp.Przy dalszych wyjazdach możliwość negocjacji cen.

 

Kontakt:

Osobisty: ul.Gimnazjalna 41 B (punkt informacyjny w szpitalu św.Łukasza)

                26-200 Końskie w godz. 07:30 - 14:30


Telefoniczny: 572 640 630  ;  572 640 629

 

 

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Gimnazjalna 41 B, Końskie
  • Telefon: 572 640 630 ; 572 640 629
  • Email: biuro@opiekaintegrum.pl
  • Strona www: www.opiekaintegrum.pl

BRANŻE

  • Nie określono

MAPA DOJAZDU