6f7078c6e7d189801475c7b3f1b1f70b.jpg
Leszek Stanek ; FOTOGRAF KOŃSKIE

Witam Państwa na moim profilu!!!

Fotografia to możliwość przedstawienia zwykłych przedmiotów, w niezwykły sposób – tym właśnie zajmuje się na co dzień. Pragniesz czegoś wyjątkowego? Końskie  i okolice – to miejsca w których możesz mnie spotkać. Wiele lat doświadczenia jako fotograf na wesele nauczyły mnie, że by dostrzec magię świata, trzeba skupić się na szczegółach. Fotografia ślubna to moja pasja.
Magia zawarta w jednym ułamku sekundy zostaje wspomnieniem w Twoim albumie na długie lata. Uwiecznij najpiękniejszą chwilę swojego życia. Oferuję profesjonalne fotoreportaże z uroczystości ślubnych oraz sesje plenerowe. Żadne miejsce nie jest nudne, trzeba tylko wydobyć z niego piękno. Jeśli więc marzysz o czymś wyjątkowym, niepowtarzalnymi pełnym zaklętej magii – zgłoś się do mnie.

Ułamek sekundy, który może trwać wiecznie – chwyć w garść każdy dobry dzień i uwiecznij najpiękniejsze chwile swojego życia na papierze. Niech zaklęta siła minionych chwil towarzyszy Ci przez resztę Twoich dni. Zatrzymaj swój czas.

 

OFERTA:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

CHRZEST

KOMUNIA ŚW.

STUDNIÓWKA

 

WIŚCIE KAŻDĄ OFERTĘ MOŻNA DOSTOSOWAĆ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KAŻDEGO KLIENTA   O SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PROSZĘ PISAĆ LUB DZWONIĆ...


 

 

 

ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONE FIRMOWĄ

www.fotoleszek.pl

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Browarna 26a, Końskie
  • Telefon: 606 826 245
  • Email: leszek.stanek@fotoleszek.pl
  • Strona www: www.fotoleszek.pl
  • NIP: 6581695218

MAPA DOJAZDU