logo.png
Paintball & Imprezy Integracyjne

 

  

Zapraszamy na lekcje survivalu! 

  

Co to w ogóle jest ? 

Umiejętności zaliczane obecnie do wiedzy survivalovej w czasach prehistorycznych nie były żadną "sztuką".Były powszechną wiedzą konieczną do zdobycia jedzenia, schronienia i ochrony przed dzikimi zwierzętami - do przeżycia w ówczesnym środowisku. Późniejszy rozwój cywilizacji i miast sprawił , że ludzie zaczęli żyć w kontrolowanym otoczeniu , całkowicie odizolowanym od natury . umiejętność przeżycia  w dziczy stała się czymś niecodziennym a jednocześnie podziwianym .Świadczy o tym popularność w XIX wieku literatury "robinsonowskiej" , "westernowej" i "podróżniczej" . 

  

Survival nie jest dyscyplina sportową ani wyrafinowaną formą turystyki lecz sztuką radzenia sobie w krytycznych, zaskakujących sytuacjach i pewnym sposobem myślenia. 

Survival , w pierwotnej definicji sprowadza się do sztuki przetrwania w skrajnie trudnych warunkach, współcześnie stanowi zjawisko o bardzo szerokim zasięgu, łączące w spójną i logiczną całość liczne dziedziny z zakresu przetrwania , ratownictwa i samoobrony, we wszelkiego rodzaju sytuacjach kryzysowych. 

Szkolenie survivalowe obejmuje podstawy fizjologi i psychologii człowieka, umiejętności przetrwania poza cywilizacją, w obliczu klęsk żywiołowych katastrof i działań wojennych, jak i zaradność w naturalnych , codziennych warunkach życia, w obliczu zaskakujących i niebezpiecznych sytuacji. 

Zajmowanie się survivalem nie wiąże się że szczególnymi predyspozycjami fizycznymi czy psychicznymi, lecz w konsekwencji w naturalny sposób prowadzi do rozwoju wielu funkcji psychofizycznych organizmu. Dłuższe ,refleksyjne, stale wzbogacające o różne doświadczenia zajmowanie się survivalem czyni człowieka zrównoważonym psychicznie, nie poddającym się stresowi, zaradnym i pomocnym , a nade wszystko skutecznym w działaniach. Szkolenie funkcji współdziałania, zwłaszcza ratowniczego, czyni umiejętności survivalowe niezwykle przydatnymi. Istnieją kraje przywiązujące ogromną wagę do do posługiwania się metodą survivalową w terapii oraz resocjalizacji dzieci i młodzieży. Metoda ta jest nastawiona na uwypuklenie  "naturalnego przewodnictwa" oraz "znajdowanie samego siebie" , co jest istotnym czynnikiem w przypadku korekcji zaburzeń w przystosowaniu społecznym . Survival jest metodą przeciwdziałającą i korygującą naruszoną równowagę między naturą a cywilizacją  

      

Oferujemy: 

  

Imprezy integracyjne 

Doskonałe rozwiązanie dla firm. To sposób na zwiększenie zaangażowania pracowników w sprawy firmy, tworzenia bliskich i pozytywnych relacji, zacieśniania więzi i budowania wzajemnego zaufania. 

Nasze programy team buildingowe służą budowaniu motywacji do pracy w zespole. 

Imprezy okolicznościowe (wieczory kawalerskie, panieńskie), imprezy tematyczne, pikniki.  

Doskonała forma spędzania wolnego czasu dla każdego!  

  

Proponujemy gry zespołowe: 

  

Paintball 

Polega na eliminacji przeciwnika z gry, przy użyciu markerów (urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej), które za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają żelatynowe kulki. 

  

Wyposażenie każdego uczestnika: marker, butla sprężonego dwutlenku węgla, magazynek, maska (ochraniająca oczy, uszy, czoło i twarz), kombinezon maskujący, kulki. 

Scenariusze: dowolność wyboru, zawodnicy w zależności od misji przydzielani są do poszczególnych oddziałów oraz ról dowódców, zwiadowców, zakładników. 

Lokalizacja: naturalne tereny leśne – to tzw. Paintball Woodsballowy, pozwala na dokładne odzwierciedlenie pola walki, możliwość zorganizowania imprezy w miejscu wskazanym przez klienta. 

Minimalna ilość uczestników: 2 osoby 

Minimalny wiek: 18 lat, poniżej wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekunów. 

  

Strzelnica paintballowa 

Konkursy i szkolenia strzeleckie. 

  

Quady 

Rajdy w urozmaiconym terenie, profesjonalny tor zręcznościowy, safari po wąwozach, błotach, rzekach. 

Przejażdżki offroadowe 

Przeprawy samochodami terenowymi - krajoznawcze wycieczki po bezdrożach, połączone z forsowaniem przeszkód wodnych, budowaniem przepraw dla samochodów – profesjonalny tor zręcznościowy. 

  

Imprezy zimowe 

Wędrówki w rakietach śnieżnych, budowa igla, inscenizacje akcji ratunkowych, ognisko na śniegu, przejażdżki offroadowe po śniegu. 

  

Cena: Zależna od rozpiętości programu (ustalane telefonicznie) 

  

Zapewniamy dodatkowo: 

Opracowanie autorskiego scenariusza indywidualnie dla każdego klienta  

Zaplecze sprzętowe - przeszkolenie w zakresie jego obsługi 

Zapoznanie z zasadami gry i bezpieczeństwa 

Ubezpieczenie 

Zorganizowanie cateringu (imprezy przy ognisku, grille, pikniki, itp.)  

Obsługę fotograficzną  

Transport  

Zakwaterowanie 

  

 

Zapraszam do współpracy.

Michał Szewczyk.

604 23 29 22

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Młyńska 11, Końskie
  • Telefon: 604 23 29 22

BRANŻE

  • Nie określono

MAPA DOJAZDU