drewno2
PALETY , DREWNO KOMINKOWE
Witamy Państwa na naszej stronie firmowej
 
     Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości drewna kominkowego, z dowozem do domu klienta. Drewno pochodzi z Lasów Państwowych w związku z czym nie ma obaw co do legalności jego pochodzenia. Oferujemy drewno kominkowe, opałowe , pocięte, porąbane (grubo lub drobno łupane). Drewno, które oferujemy Państwu jest wytworzone tylko z surowca tartacznego (pni, dłużycy) o najwyższej jakości i kaloryczności. Dostarczamy drewno tylko 1 klasy jakości, nie mieszamy drewna z gałęziówką.

Przed zakupem istnieje możliwość obejrzenia i wybrania drewna
u nas na placu.
Przed zakupem istnieje możliwość obejrzenia i wybrania drewna
u nas na placu. 

       Nasza druga specjalizacją jest produkcja i sprzedaż - palet nowych i używanych. Produkujemy palety wg. zamówienia klienta. Dodatkowo zajmujemy się także skupem i renowacją palet używanych i uszkodzonych. Zapewniamy szybkość wykonania zleceń, konkurencyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę

Oczekujemy propozycji współpracy zarówno od dużych firm, jak i indywidualnych klientów.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, bądż chcieli by rozpocząć współpracę, to prosimy o kontakt z naszym biurem.

 
Przy stałej współpracy korzystne rabaty !

 
Mamy jeszcze do zaoferowania usługi transportowe:

> wywrotkę

> transport do 24 ton

Podejmując współpracę z nami macie Państwo zagwarantowaną wysoką jakość wyrobów, terminowość wykonania i umiarkowane ceny.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Leśna 99, Końskie
  • Telefon: 600 423 849

MAPA DOJAZDU