wuko1hipis2
WUKO czyszczenie kanalizacji , monitoring kanalizacji

Witamy Państwa na nasze stronie firmowej!!

Pogotowie Kanalizacyjne dostępne przez całą dobę! Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu kanalizacji oraz szerokie zaplecze nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu pozwalającego na skuteczne wykonywanie zleconych prac. Czyszczenie i udrażnianie instalacji kanalizacyjnych przeprowadzamy najczęściej przy użyciu czyszczenie ciśnieniowe metody hydrodynamicznej WUKO metody skutecznej i jednocześnie dającej długotrwały rezultat. W innych przypadkach (np. duża ilość łuków rurociągu) używamy również metody mechanicznej (spirala) Posiadamy kamerę inspekcyjną do monitoringu rur. Urządzenia wysokociśnieniowe zamontowane na samochodzie małych gabarytów co umożliwia nam pracę  w garażach podziemnych, wąskich uliczkach, małych osiedlach, wąskich bramach.

Metoda WUKO

Metoda ta polega na czyszczeniu sieci kanalizacyjnej przy pomocy strumieni wody pod dużym ciśnieniem (do 200 bar). Dzięki silnym strumieniom wody skierowanym do tyłu, zanieczyszczenia są rozbijane i wypłukiwane za dyszą. Doskonale nadaje się do czyszczenia każdej kanalizacji sanitarnej i deszczowej z ziemi, tłuszczów itp. W zależności od typu osadów, rodzaju kanalizacji lub miejsca zatoru wykorzystuje się różne dysze czyszczące, np. ze strumieniami rotacyjnymi - rozbijające nawet stare, twarde osady. Wykorzystujemy zaawansowane dysze rotacyjne do rozbijania i wycinania korzeni, osadów wapiennych i tłuszczy. Najlepsze efekty w stosowaniu tej metody uzyskuje się w przypadku rurociągów o ogólnie dobrym stanie technicznym.

Oferta:

Udrażnianie i czyszczenia kanalizacji:
•wewnętrznych instalacji domowych oraz przyłączy do budynków, odpływów do szamb

• kanalizacji sanitarnych (pionów i poziomów)
• odpływów z rynien
• instalacji w garażach podziemnych (posadzkowe oraz podsufitowe)
• instalacji technologicznych (przyłącza i odpływy separatorów)

Czyszczenie mechaniczne za pomocą elektrycznej sprężyny

Usługi te wykonujemy dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie województwa świętokrzyskiego. Stawiamy nacisk na wysoką jakość, terminowość, kompleksowość oraz naszą niezawodność w zakresie świadczonych przez nas usług.

SZYBKI KONTAKT

  • Adres: Wojska Polskiego 1H, Końskie
  • Telefon: 601 706 102
  • Email: hipis1374@wp.pl

MAPA DOJAZDU